Strona główna

AKTUALNOŚCIAKTUALNOŚCI

Weekendowy rekordzista
2008-07-14
O tym, że fotoradar Straży Miejskiej nie ma weekendu przekonali się niedzielni kierowcy. Właśnie w niedzielę wykonywany był pomiar prędkości na Szosie Stargardzkiej przy ul. Balińskiego w kierunku Szczecina. Przypominamy, iż w tym miejscu obowiazuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Radar pracował 1,5 godziny i rejestrował wykroczenia powyżej 80 km/h.
Psi postrach
2008-07-11
Od kilku dni mieszkańców ulicy Puckiej i Wejherowskiej terroryzował ogromny owczarek kaukaski. Pies błąkał się po pobliskich terenach zielonych budząc grozę.
Miś Ratownik
2008-07-07
1000 misiów-ratowników od Telewizji Polskiej trafiło w ręce lekarzy, policjantów, strażaków i strażników miejskich. To maskotki, które dzieciom po wypadkach pomagają przetrwać trudne chwile. Maskotki odebrał komendant Straży Miejskiej Szczecin, pan Leon Gajewski.
Bezpieczny Deptak
2008-07-07
21 mandatów karnych - to efekt wspólnych działań Straży Miejskiej, Policji i Żandarmerii. W ten weekend Deptak Bogusława był jednym z bezpieczniejszych miejsc w mieście. Dodatkowe patrole mają poprawić bezpieczeństwo, wyeliminować pijackie burdy i akty wandalizmu.
Uwaga blokada!
2008-06-23
Kilkadziesiąt blokad na koła to efekt wzmożonych działań Strażników Miejskich. W tym tygodniu pod szczególną uwagą są rejony alei Niepodległości i Wyzwolenia.
Serdecznie witamy na naszym serwisie!
2008-06-18
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy serwis WWW, gdzie będziemy aktualizować na bieżąco wszelkie informacje dotyczące Straży Miejskiej Szczecin.