AKTUALNOŚCI

36 PKO Półmaraton Szczecin36 PKO Półmaraton Szczecin

W niedzielę 30 sierpnia br. w Szczecinie odbył się 36 PKO Półmaraton, w którym wzięło udział 2,3 tys. zawodników w półmaratonie oraz 700 na dystansie 10 km. To rekordowa liczba zawodników startujących na imprezie biegowej rozgrywanej w Zachodniopomorskiem. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasem" Złap wiatr w żagle. Pobiegnij razem z nami"

Zwycięzcy 36. PKO Półmaratonu w Szczecinie odebrali pamiątkowe dyplomy i wyróżnienia podczas oficjalnej ceremonii zakończenia biegowej imprezy na Jasnych Błoniach.Najszybciej trasę PKO Półmaratonu pokonał Marcin Fehlau z Poznania.

W biegu na dystansie 10 km piąte miejsce zajął reprezentujący Straż Miejską Józef Zabielski (czas: 0:33:56.) Na tym samym dystansie w kategorii M 40- Józef zajął miejsce drugie! Za reprezentowanie naszej jednostki w tak prestiżowym biegu bardzo dziękujemy i gratulujemy w imieniu przełożonych i wszystkich współpracowników ze Straży Miejskiej Szczecin.